Team

 

Team 't Tuselant stelt zich aan u voor!

Achterste rij: Dhr. Jurjen van Beek (groep 1-2B), Mevr. Jacqueline Moek (groep 7-8), Mevr. Simone van Straalen (groep 6-7), Mevr. Edith Gerssen (intern begeleider), Mevr. Kitty van Loenen (directie), Mevr. Sheiren Rojas (onderwijsassistente), Mevr. Ans Krijnen (groep 1-2A)

Voorste rij: Mevr. Sandra van Beek (groep 4-5), mevr.Colinda Barhorst (groep 3), Mevr.Kim Oele (groep 3) Op de foto ontbreekt mevr. Jolanda Vink (groep 1-2A) en mevr. Melanie Kok (groep 4-5)

 

Emailadressen teamleden

 

Ans Krijnen                       anskrijnen@tuselant.meerwerf            

Jolanda Vink                     jolandavink@tuselant.meerwerf.nl

Jurjen van Beek                jurjenvanbeek@tuselant.meerwerf.nl

Colinda Barhorst               colindabarhorst@tuselant.meerwerf.nl

Kim Oele                           kimoele@tuselant.meerwerf.nl

Sandra van Beek              sandrawiering@tuselant.meerwerf.nl

Melanie Kok                      melaniekok@tuselant.meerwerf.nl 

Simone van Straalen        simonevanstraalen@tuselant.meerwerf.nl

Jacqueline Moek               jacquelinemoek@tuselant.meerwerf.nl

Sheiren Rojas                   sheirenrojas@tuselant.meerwerf.nl

Edith Gerssen                   ib.tuselant@kluft.meerwerf.nl

Kitty van Loenen              directie@kluft-tuselant.meerwerf.nl